a védelmező 3 denzel washington videa. 18. a védelmező 3 denzel washington videa

18a védelmező 3 denzel washington videa

07 olvasottság: 78706x szerző: racz. 2014. színész, rendező, szereplő. 04. Csillag : Denzel Washington, Dakota Fanning, Gaia Scodellaro, David Denman, Eugenio Mastrandrea. film magyarul videa online, A védelmező 2. Egy titkos ügynöknek elege lett. A készülő filmet A Védelmező-trilógia rendezője, Antoine Fuqua jegyzi. | [-VIDEA-] A Védelmező 3 (2023) Teljes Film Magyarul Online HUStream [VIDEA~HU]!! A védelmező 3 Teljes Film magyarul by boby bobu on desktop and mobile. A védelmező 3 teljes film magyarul, A védelmező 3 videa, A védelmező 3 online magyarul, A védelmező 3 indavideo, A védelmező 3 magyar felirat, A védelmező 3 letöltése. VideA-HU The Protector 3. Utólag úgy látja, hogy szörnyű dolgokat csinált, mert azt hitte, hogy a jó ügyet szolgálja. A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. A védelmező 3 online sorozatok. Robert McCall maga mögött hagyva a rejtélyes múltját, gondtalanul élvezi az új, békés életét. Mikor A védelmező második részének híre megjelent a sajtóban, beindultak a találgatások, hogy Denzel Washington rendkívül színes pályáján miért éppen Robert. A nyugdíjasok csendes életét éli, de folyamatosan gyötri a lelkiismeret-furdalás. 2023 Teljes Film Magyarul - Videa Online [HU] 13:05, 26. magyar film 720p 2023, [teljes film] A védelmező 3. A védelmező 3 filmek online magyarul. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). Filmkritika: A védelmező 3. Teljes Film on desktop and mobile. Már régóta nem a kormánynak dolgozik. Teljes Film Magyarul - A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. Play over 320 million tracks for free on SoundCloud. A védelmező 3. 2023 online teljes film magyarul, The Protector 3. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. amerikai akciófilm, 109 perc, 2013 Nem a rablók meg a zsaruk izgalmasak, hanem azok, akik köztük állnak valahol - akik már maguk sem tudnák megmondani, a jó vagy rossz oldalt szolgálják-e. A Védelmező 3 Videa Denzel Washington egyre jobb formában van. A védelmező 3. ) azt bizonyítja, hogy a 9 alkalommal Oscar-díjra jelölt és 2 Oscart nyert színész nagy kedvvel vesz részt akciójelenetekben… ráadásul egyre szívesebben dolgozik Antoine Fuqua rendezővel, akivel ez a negyedik közös munkája. Szlogen: Az igazságosság nem ismer határokat. Indavideo Magyarul ONLINE 2023 [VIDEA-HU] by [Videa. One response to “‘The Equalizer 3’ Review: Denzel Washington Leans on His Star Charisma Once Again in Brutal Vigilante Sequel”. (2023) teljes film A védelmező 3. 06. (2023) magyarul online, A védelmező 3. - 02:14. Date: 2019. Kínos: A védelmező 3. Csillag : Denzel Washington, Dakota Fanning, Gaia Scodellaro, David Denman, Eugenio Mastrandrea. -ban még az előző részeknél is brutálisabb módon szolgáltasson igazságot. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazsá*** szolgáltasson. Egyedül van a maffiával szemben. 2023. Tartalom : Robert McCallt (Denzel Washington) a saját lelkiismerete gyötri. az első rész tematikájához nyúlik vissza, ezt jelezi az is, hogy Denzel Washington ismét kopaszra van borotválva, (a második részben ugyanis volt némi haja). Magyarország legnépszerűbb és egyben legnagyobb filmes adatbázisa. A védelmező 3. videa filmek A védelmező 3. A The Hollywood Reporter készített interjút Antoine Fuqua rendezővel A védelmező 2 kapcsán, akitől megtudhattuk, hogy van esély arra, hogy A védelmező ből trilógia kerekedik. teljes film online ingyen 81 A védelmező (2014) (76) (13). A védelmező (eredeti cím: The Equalizer) 2014 -ben bemutatott amerikai akciófilm. 2023 premier, A védelmező 3. md ADDED Viewed2 kaliber 2013 (576p) Date: 2020. Teljes Film » A védelmező 3 Videa Online Magyarul A védelmező 3 Teljes Film Magyarul, A védelmező 3 Online Magyarul. Denzel Washington harmadszor is visszatér a mozivászonra Robert McCall szerepében #AVédelmező3-ban! 2023. életévét, melynek kapcsán 10 legjobb filmjével köszöntjük a színészt, valamint röviden összegezzük a kiemelkedő pályafutását is. Hihetetlen, de a sikerekben gazdag pályafutása során ez az egyetlen projekt, amihez folytatást készített. A Védelmező 2021 Egy titokzatos figura, aki sajátos és igen célravezető képességeit felhasználva segít azoknak, akik már máshoz nem tudnak fordulni. A védelmező 3 filmek online magyarul. Play over 320 million tracks for free on SoundCloud. 2023. 2023. , Denzel Washington főszereplésével már a mozinkban. Teljes Filmek Online Magyarul A védelmező 3. 2023 Teljes film magyarul online Magyarország legújabb médiastream oldala, tölsd fel, és élvezd a gyors megtekintést. Szinopszis: A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot. 2 months, 2 weeks. (2023) teljes film magyarul A védelmező 3. mp4. Teljes Film Magyarul. teljes film magyarul. A Sony Pictures jóvoltából megjelent a The Equalizer 3 trailer szerint Washington új helyszínt. A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazsá szolgáltasson. Egy titkos ügynöknek elege lett. Tags: 103 perc • 2023 • amerikai akciófilm • thriller. Segítség a videa. Emancipáció – Emancipation. 2023. április 23. Robert McCall (Denzel Washington) azt hitte, visszavonulhat a harctól, de rá kell jönnie, hogy számára most kezdődnek az igazán9 másodperc. Czégé Zoltán. kedd. Roman J. Robert McCall (Denzel Washington). olaszországi forgatásán razziázott a rendőrség - 120 grammnyi kokaint találtak. (2023) online filmek A védelmező 3. Film Magyarul ~ A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. Play over 320 million tracks for free on SoundCloud. Tags: 131 perc • 2014 • amerikai akciófilm. 1 óra 43 perc. Akció, Thriller, Bűnügyi |: Escape Artists SZEREPLŐK: Denzel Washington, Dakota Fanning, Gaia Scodellaro, David. 12. Egy szörnyű bűncselekmény azonban felébreszti benne szunnyadó természetét. Krimi| Rendező: Antoine Fuqua Író: Richard Wenk Zene: Marcelo Zarvos Szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning, Bruno Bilotta, David Denman, Gaia Scodellaro, Sonia. A nyugdíjasok csendes életét éli, de folyamatosan gyötri a lelkiismeret-furdalás. 11. -. A Védelmező 3. The film stars Denzel Washington, reprising his role as retired U. A védelmező 3 film letöltés. Sunday , 8 October 2023 . 2023 Videa Magyarul | Teljes Film Online Letöltése. Title original : The Equalizer 3. A Védelmező 3. Date: 2022. HD] A védelmező 3. 2023 bemutató, A védelmező 3. Stream Videa-HD! A Védelmező 3. A védelmező 3 2023 film letöltés ingyen. A Védelmező (The Equalizer): információk és érdekességek a A Védelmező című filmről, melynek eredeti címe: The Equalizer. A nyugdíjasok csendes. A védelmező 3 2023 teljes filmek magyarul videa. (The Equalizer 3) online filmek magyarul azonnal várakozás nélkül, kiváló minőségben! Nézd ingyen regisztráció nélkül! A védelmező 3. 08. (68 éves) (Amerikai Egyesült Államok, Mount Vernon, New York) 62 hozzászólás. SZEREPLŐK: Denzel Washington, Dakota Fanning, Bruno Bilotta, David Denman, Gaia Scodellaro, Sonia Ben Ammar, Eugenio Mastrandrea. 6. – The Equalizer 3. Denzel Washington (3) 2017: A jogdoktor: Roman J. Főszereplők: Denzel Washington. Az egész még valamikor a nyolcvanas években indult egy televíziós sorozattal, melyben a volt hírszerző, Robert McCall magánnyomozóként. A védelmező 3 Teljes film magyarul. ingyen letöltés, A védelmező 3. 08. A készülő filmet A Védelmező-trilógia rendezője, Antoine Fuqua jegyzi. Filmműfaj: Akció, Thriller. Best movies in the WorldStream [Videa. With Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moretz, David Harbour. Jön A védelmező 3, nézd meg, hogyan 'ünnepelt' Denzel Washington (képek) Jön A védelmező 3, Denzel Washington is visszatér! Legolvasottabb cikkek. Shared with PublicEmancipáció teljes film magyarul videa. 2023 online Teljes film magyarul. 84, RUB 4. filmek, film adatlapok. 22. A népszerű akciófilm. Game Channel. melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). Trench (Denzel Washington) a kerületi ügyész zsaruja, Steadman. magyar szinkronos és természetesen eredeti nyelvű (Red Band) előzetesét, amiben Denzel Washington a 2014-es A védelmező és a 2018-as folytatás után utoljára bújik bele az elpusztíthatatlan exkommandós bőrébe. Film Magyarul ~ A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. md +79-0 [Videa-HD]! A védelmező 3 [2023] Teljes Film Magyarul Online FREE. Create [Videa-HD]! A védelmező 3 [2023] Teljes Film Magyarul Online FREE. A védelmező 2. . 15:04. A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. Tagline : A védelmező 3. A védelmező 3. Forwards: 9. A védelmező 3 online sorozatok. Legyőzhetetlen, kemény és keserű: de ha azt látja, hogy az erősebbek a gyengébb ellen fordulnak, akkor közbelép, és nem érdekli a. A védelmező 3. amerikai akciófilm, 121 perc, 2018 Egy titkos ügynöknek elege lett. Szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning. Megjelent: Aug 30, 2023 Futási idő: 109 min. 2023 Teljes Film Online (IndAvIdeo) 13:01, 26. HD] A Védelmező 3. Filmműfaj: Akció, Thriller. A videóban Denzel Washington Robert McCallt alakítja, aki végre békére lel egy dél-olaszországi faluban, miután bérgyilkosként feladta az erőszakos életet. A védelmező 3 online sorozatok. teljes film online A védelmező 3. Oscar-díjas amerikai színész, rendező, producer, Los Angelesben él. A védelmező: Robert McCall (Denzel Washington) évekkel ezelőtt visszavonult. A védelmező 3. Az érettségi után újságírást tanult a Fordham Egyetemen, de a diploma megszerzése után San Franciscóba ment, ahol az Amerikai Színházi Konzervatóriumban folytatta tanulmányait. A Védelmező 3 Teljes Film Magyarul Youtube — Újra Egy Filmben Julia Roberts És Denzel Washington, Egy Netflix-Thrillert Forgatnak Közösen. bianka Share. +15 °C Tomorrow:+17 °C. K. Az előző rész 2018-as bemutatása óta sok év telt el, ezért elsőként pár gondolatban szeretnénk. Minden információ a filmről: megjelenési dátumok, szereplők, előzetesek, vélemények. The Equalizer 3 film magyarul letöltés (2023) Eredeti cím: The Equalizer 3 Népszerűség. 02 perccel ezelőtt - A védelmező 2. november 14. 04. Megjelent a mára megígért Védelmező 3 előzetese. előzetese már magyar szinkronnal is elérhető. Teljes Film 2023 Magyarul HU by walter greene on desktop and mobile. videa filmek A védelmező 3. Bevezető : A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. A védelmező 3 film letöltés. 2023 online teljes film magyarul, The Protector 3. Már régóta nem a kormánynak dolgozik. Denzel Washington egy közelmúltban adott interjúban elárulta, hogy visszatér A védelmező 3-ban, és a hírek szerint Antoine Fuqua is újra beülhet a rendezői székbe. november 14. All groups and messages. A Védelmező fórumok. A nyugdíjasok csendes életét éli, de folyamatosan gyötri a lelkiismeret-furdalás. md. 12. 2023 . április 25. A nő, Daphane Monet történetesen egy gazdag arisztokrata, Todd Carter menyasszonya. április 25. (The Equalizer 2, hazai bemutató: augusztus 16. Film Magyarul ~ A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. , A védelmező 3. Denzel Washington. Publikálva 2023. (eredeti cím: The Equalizer 2) 2018 -ban bemutatott amerikai akció-thriller, melyet Antoine Fuqua rendezett. . ===================. melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. Denzel Washington. A védelmező 3. Akció, Bűnügyi, Thriller Egy titkos ügynöknek elege lett. Style. c. Utólag úgy látja, hogy szörnyű. Robert McCall (Denzel Washington) azt hitte, visszavonulhat a harctól, de rá kell jönnie, hogy számára most kezdődnek az igazán veszélyes évek. részének előzetesében Denzel Washington nem ismer kegyelmet. Teljes film magyarul 2023. Műfaj: Akció, Thriller, Bűnügyi Csillagok: Denzel Washington, Dakota Fanning, Eugenio Mastrandrea, David Denman Rendező : Steve Tisch A védelmező 3. +12 °C, +11 °C. มัจจุราชไร้เงา 3, Le justicier 3, Ekvalaizeris 3: Paskutinė kova, A védelmező 3. 2023 premier, A védelmező 3. - Filmek. A Védelmező mindhárom részében Denzel Washington alakítja Robert MacCallt, aki korábban kommandósként dolgozott, de megrendezte a saját halálát, majd visszavonult. Category: film & animation. Revenue: $185,500,000. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). A védelmező 3 filmek magyarul. A védelmező 3. Sőt, a tendencia azt mutatja, hogy az Oppenheimer hétvégi bevétel. 9 másodperc. Denzel Washington Robert McCall. ” In the three-minute teaser — which marks the beloved film franchise’s final chapter — “The Equalizer 3” follows retired intelligence officer turned vigilante Robert McCall (Washington) to Italy, where he’s built a new life. -. 2023 online magyar, , Filmek és sorozatok online adatlapjai regisztráció nélkül. Title original : The A védelmező 3. Utólag úgy látja, hogy szörnyű dolgokat csinált, mert azt. Tags: 103 perc • 2023 • amerikai akciófilm • thriller. Movie Queen. A védelmező 3: Hamarosan a hazai mozikban, már tudjuk, miről szól majd a film. Title. Online magyar HD. Menu Projects Groups Snippets. com. Denzel Washington még egyszer – és várhatóan utoljára – visszatér Robert McCall, a legyőzhetetlen exkommandós szerepében. 08. A legújabb információk és érdekességek róla: Denzel Washington. De a saját halálát megjátszó ügynök újraéled önálló száműzetéséből, hogy megmentsen egy fiatal lányt (Chloe Grace Moretz) az erőszakos. (eredeti cím: The Equalizer 3) 2023 -ban bemutatott amerikai akcióthriller, amelyet Antoine Fuqua rendezett. részDenzel Washington augusztus utolsó napján bemutatott új filmje A védelmező 3, amelyben ismét akcióba lendül az őrangyal, erre pedig a hazai nézők is kíváncsiak voltak olyannyira, hogy több mint egy hónap után megtörtént a Barbie trónfosztása. The Equalizer 3 adatfolyam: hol látható online? Folyamatosan próbáljuk új szolgáltatókkal bővíteni a kínálatunkat, de nem találtunk online ajánlatot a(z) "A védelmező 3. 16:00. Van valami Denzel Washingtonban,. Nézze meg a A Védelmező 3. Oscar-díjas amerikai színész, rendező, producer, Los Angelesben él. Denzel Washington a Collidernek mondta el, hogy újra visszatér A védelmező franchise harmadik részében, és már csak annyi van hátra, hogy hogy újra akciósztár. Robert McCall otthon találja magát Dél-Olaszországban, de rájön, hogy barátai a helyi bűnügyi főnökök irányítása alatt. md ADDED ViewedA The Hollywood Reporter készített interjút Antoine Fuqua rendezővel A védelmező 2 kapcsán, akitől megtudhattuk, hogy van esély arra, hogy A védelmező ből trilógia kerekedik. Futási idő: 109 min. A film egy nyolcvanas években futott tévésorozat, a The Equalizer alapján készült. The Equalizer 3 adatfolyam: hol látható online? Folyamatosan próbáljuk új szolgáltatókkal bővíteni a kínálatunkat, de nem találtunk online ajánlatot a(z) "A védelmező 3. A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. filmek, film. A védelmező 2. Denzel Washington a Collidernek mondta el, hogy újra visszatér A védelmező franchise harmadik részében, és már csak annyi van hátra, hogy hogy újra akciósztár. ⌚️ Denzel Washington is back as Robert McCall in the final chapter of The Equalizer. Időtartam. (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. előzetes magyarul, A védelmező 3. Bevezető : A védelmező 3. Akinek bejöttek a korábbi epizódok vagy kedveli a saját morális iránytűjüket követő, önjelölt igazságtevők működését bemutató filmeket, ebben a. A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. Csak egy módot talált rá, hogy. teljes film online ingyenA védelmező 3 filmek magyarul. Krimi| Rendező: Antoine Fuqua Író: Richard Wenk Zene: Marcelo Zarvos Szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning, Bruno Bilotta, David Denman, Gaia Scodellaro, Sonia. PORT. Jennifer Ferrin. Teljes Film Magyarul. Krimi| Rendező: Antoine Fuqua Író: Richard Wenk Zene: Marcelo Zarvos Szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning, Bruno Bilotta, David Denman, Gaia Scodellaro, Sonia Ben Ammar, Eugenio Mastrandrea. hu. A nyugdíjasok csendes. A védelmező 2. amerikai dráma, 2022, 132 perc. 2023 film online, , Filmek és sorozatok online adatlapjai regisztráció nélkül. Play over 320 million tracks for free on SoundCloud. A védelmező 3 2023 teljes filmek magyarul videa. Az első számú bosszúfilm a Charles Bronson-féle Bosszúvágy, amelynek modern párdarabja volt nem a Bruce Willises remake, hanem a Denzel Washington-féle A védelmező, ami annak idején a Liam Neeson-féle Elrabolva (és persze Clint Eastwood hasonló témájú Gran Torinójának) a népszerűségét is meglovagolta, avagy menők az idős igazságosztók is! Miközben az események halálosra fordulnak, McCall tudja, mit kell tennie: barátai védelmezőjévé váljon, és szembeszálljon a maffiával. Váratlanul megkaptuk A védelmező 3. USD 403. 08. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden. 2023 premier, A védelmező 3. Műfaj : Akció, Thriller, Bűnügyi. Rendezője Antoine Fuqua, főszereplői Denzel Washington, Marton Csokas és Chloë Grace Moretz. A védelmező 3. Date: 2023. Robert McCall (Denzel Washington) azt hitte, visszavonulhat a. Aug. az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). Stream Videa-HD! A védelmező 3 (2023) | Teljes film Magyarul by Neced20407 on desktop and mobile. Denzel Washington harmadszor is visszatér a mozivászonra Robert McCall, vagyis A Védelmező szerepében. Minderre azok után kerül sor, hogy két sikeres film és egy sikeres új tévésorozat is készült a 80-as évekbeli The Equalizer című széria alapján. 08. A védelmező teljes film magyarul videa online felirat. Krimi| Rendező: Antoine Fuqua Író: Richard Wenk Zene: Marcelo Zarvos Szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning, Bruno Bilotta, David Denman, Gaia. Now living in Southern Italy, he soon discovers his new friends are under the control of local crime bosses. . 50 | 0. A Védelmező 3. Category: film & animation. videa filmek A védelmező 3. július 20-án mutatták be, míg. Sosem alszik. [2023] HD teljes film magyarul by A védelmező 3 magyarul on desktop and mobile. Robert McCall-ról (Denzel Washington), a nyugodt életet élő bostoni állampolgárról senki sem gondolná, hogy egy visszavonult volt kommandós. Denzel Washington egyre jobb formában van. Teljes Film Magyarul online filmek VIDEA, A védelmező 3. A védelmező 2. teljes film online ingyenA Védelmező 2. Robert McCall maga mögött hagyva a rejtélyes múltját, gondtalanul élvezi az új, békés életét. Teljes film Magyarul A Védelmező 3 — A népszerű akciófilm franchise harmadik felvonása, melyben Robert McCall (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot. Log In. A védelmező 3 magyar filmek online. A kérelem ellenőrzését követően a Videa elindítja a videó eltávolításának folyamatát. A Védelmező 3. Eddig 3751 alkalommal nézték meg. Műfaj: Akció, Thriller, Bűnügyi Csillagok: Denzel Washington, Dakota Fanning, Eugenio Mastrandrea, David Denman Rendező : Steve Tisch A védelmező 3. Trench és Steadman ilyen emberek. – A védelmező 3. Kritika A védelmező 2 - Még folytatásnak is rossz! Egy titkos ügynöknek elege lett. (2023) magyar premierEgy titkos ügynöknek elege lett. : amerikai akciófilm, thriller, 90 perc, 2023 - Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). Denzel Washington. Egy titkos ügynöknek elege lett. VideA-HU The Protector 3. teljes film A védelmező 3. Online Filmek A védelmező 3. Nézni A védelmező 3. A védelmező (2014) Date: 2023. 10. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). A főszereplők Denzel Washington, Pedro Pascal, Ashton Sanders, Melissa Leo és Bill Pullman . Rész 2014, 131 perc, amerikai akciófilm - Videa. színész, rendező, szereplő. . A védelmező 3. A Védelmező 2 2018 HD Teljes film. Skip to content. A saját kormányának bérgyilkosaként a múltban sok olyan dolgot kellett megtennie, amit már nem tud összeegyeztetni az értékeivel. A védelmező 3. ingyen letöltés, A védelmező 3. amerikai akciófilm, 109 perc, 2013 Nem a rablók meg a zsaruk izgalmasak, hanem azok, akik köztük állnak valahol - akik már maguk sem tudnák megmondani, a jó vagy rossz oldalt szolgálják-e. Film Online Magyarul. A lényeg viszont nem is ez, hanem A sebhelyesarcú adaptáció, amelynek főszerepére Fuqua Denzel Washington t szeretné - szerinte ő lenne a tökéletes választás. amerikai dráma, 2022, 132 perc. Denzel Washington minden eddiginél könyörtelenebb lesz A védelmező 3-ban. A Védelmező mindhárom részében Denzel Washington alakítja Robert MacCallt, aki korábban kommandósként dolgozott, de megrendezte a saját halálát, majd. 33 kB. Upload. Denzel Washington 1954-ben született Mount Vernonban, New York államban. VideA-HU The Protector 3. Ez a folytatása a 2014-ben bemutatott A védelmező című filmnek. Filmek~ A védelmező 3. (2023), A popular akciófilm. Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában otthonosan mozgó profi: Robert McCall (Denzel Washington). Egy megállíthatatlan, legyőzhetetlen, az erőszak minden formájában. Overview : A védelmező 3. 2023 online teljes film magyarul, The Protector 3. Israel jogdoktor Kálid Artúr Dan Gilroy: 2018: A védelmező 2. netmozi, A védelmező 3. Az elnök különgépe. 09. Neme: Férfi. A védelmező 3. előzetes Meg lehet nézni az interneten A védelmező 2. Főbb színészek: Denzel Washington, Chloe Grace Moretz, Melissa Leo, Marton Csokas, Bill Pullman, Haley Bennett. Emancipáció – Emancipation. (68 éves) (Amerikai Egyesült Államok, Mount Vernon, New York) 62 hozzászólás. 2023 Teljes film magyarul online Magyarország legújabb médiastream oldala, tölsd fel, és élvezd a gyors megtekintést. DrámaRENDEZŐ: Denzel WashingtonFORGATÓKÖNYVÍRÓ: August WilsonOPERATŐR: Charlotte. Oscar-díjas amerikai színész, rendező, producer, Los Angelesben él. Robert McCall (Denzel Washington) évekkel ezelőtt visszavonult. (Denzel Washington) ismét szembeszáll a rosszfiúkkal, hogy igazságot szolgáltasson. [2] A védelmező 2. Krimi| Rendező: Antoine Fuqua Író: Richard Wenk Zene: Marcelo Zarvos Szereplők: Denzel Washington, Dakota Fanning, Bruno Bilotta, David Denman, Gaia. 04. Védelmező 3 teljes film magyarul indavideo A védelmező 3. . Denzel Washington harmadszor is Robert McCall bőrébe bújik, hogy a gyengék segítségére sietve sok-sok éves exterminátori tapasztalatait kihasználva leszámoljon a rosszakkal - ezúttal az olasz maffia embereivel. A védelmező 3. dkcrafttouch@gmail. mp4" című videót "Frankyking" nevű felhasználó töltötte fel a(z) "film/animáció" kategóriába.